top of page

Çalışmak istediğiniz alanla ilgili eğitimi internet üzerinden yüksek kalitede video ve ses bağlantısı ile alabilirsiniz. Müzik yazılımları, armoni, piyano, aranje, mix, mastering, prodüksiyon ve daha fazla eğitimi bireysel ya da toplu şekilde alabilmenizi sağlıyoruz.

5db182a597bed_1-825x450.jpg

Eğitim esnasında sizin ekranınızda oluşacak görüntü ve duyulacak ses örnekteki gibidir. Talebinize göre, pencere konumları, büyüklükleri ve konuşma-müzik ses dengeleri ayarlanır.

Eğitim esnasında kendi program pencerenizi ekranın bir tarafına ayırarak hem yapılan işlemleri görebilir hem de uygulayabilirsiniz.

Neden Online Eğitim?

Günümüzde hızlı gelişen teknoloji pazarını takip etmek ve uygulamak müzisyenler için zorlaşmaya başladı. Bu durumda bir hedefi olan, prodüksiyon yapmak, yazılım öğrenmek, müzik öğrenmek isteyen her kesimden müzik insanlarını bir araya topluyoruz. Çalışma sistemimiz Udemy vb. gibi sitelerin eğitim şeklinden farklı olarak; iletişim odaklı, sorularınıza bizzat çözüm üreten ve yapılan dersleri uygulamanız için sizi teşvik eden bir düzenle çalışmaktadır. Sizden istediğimiz, alacağınız eğitimi tam manasıyla dinlemeniz ve uygulamanızdır. Eğitim süresince size ileride yapacağınız çalışmalarınız adına kendi tecrübe ve kaynaklarımızdan faydalanmanız için çok fazla detay vereceğiz.

Online Eğitim Avantajları:

- Kendi demonuzu kişisel stüdyonuzda hızlıca yapmayı öğrenebilirsiniz. Böylece prodüksiyon masraflarınız büyük bir oranda azalmış olur.

- Bireysel eğitimden farklı olarak zamanınızı yolda vs. harcamadan ders saatine anında katılabilir, istediğiniz yerde mobil cihazınızdan bağlanarak eğitiminizi alabilirsiniz. 

- İlgilendiğiniz alanda başlangıç, orta ve üst seviyelerden hangisindeyseniz kaldığınız yerden devam edeceğiniz şekilde ders alabilirsiniz.

 

- Müzik yazılım eğitimleri direkt olarak sizin bilgisayarınıza bağlanarak yapılmaktadır, böylece dersi anlamanız bireysel eğitime göre çok daha hızlı olmaktadır.

- Kişisel bilgisayarınızda yazılımların olası problemin çözümleri sağlanmaktadır.

 

- Ders esnasında ses materyal takviyeleri ve yazılım kurulumları tarafımızdan sağlanacaktır.

2.png
Screen Shot 2019-12-18 at 1.22.24 AM cop
Screen Shot 2019-11-27 at 4.21.00 PM.png
2.png
Ali bey Studio One dersi
Tuncel bey Piano dersi
İdil hanım Logic Pro X 10 Dersi
Recep bey Cubase 7 dersi
Hasan bey Pro Tools 11 Dersi

Mevcut Derslerden Görüntüler

Burak Ayaz Biyografisi

Burak Ayaz Çalışmaları

bottom of page