top of page

Ödeme ve Dosya Transferi Süreci 

Proje Hakkında Bilgilendirme Nasıl olur ?

Hizmet almak istediğiniz alandaki açıklamaları okuduysanız, ek olarak öğrenmek istediğiniz konuları sorabilirsiniz. Hizmet açıklamalarını hizmet isimleri üzerine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Proje Kabulü ve Ödeme Nasıl olur ?

 

Bu bölümde, ödeme öncesi e-mail bilginiz ve proje detaylarınız için küçük bir form doldurmanız gerekir. Form sonrası sipariş verirseniz projeniz kontrol edilir. 

Ödemeniz hem havale hem de kredi kartı siparişinde SSL güvenli koruma işleminden geçer.

 

Ödeme Onayı ve Proje Transferi Nasıl olur ?

 

Projenizle ilgili detayları bize ilettikten ve ödemenizi yaptıktan sonra hizmetler bölümünde yer alan "Ücrete dahil olan hizmetler" açıklaması ile uyuşup uyuşmadığını kontrol ediyoruz. Uyumlu ise projeniz anında işleme alınır ve  PTS Proje Takip Sistemi linki e-mailinize gönderilir. Projenizin durumunu sizin için özel açılacak olan Proje Takip Sisteminden takip edebilirsiniz.

Proje detayları uyuşmazlık durumunda bilginizin olup olmadığı kontrol edilir, duruma göre ödemeniz geri iade edilir.

 

Üretim Aşaması Nedir ?

 

Projenizle ilgili satın aldığınız hizmet için ekibimiz çalışmalara başlamıştır. En güncel yazılımlar ve dünyada kabul gören ekipmanlarla düzen ve kalite göz önünde bulundurularak üretime başlanmıştır. İstediğiniz her vakitte PTS linkinize tıklayarak size özel açılan dosya ulaşım bölümünden versiyon dinlemesi yapabileceksiniz.

Revizyon ve Düzeltmeler Nasıl olur ?

 

PTS üzerinde dosya bölümüne yükleyeceğimiz ilk versiyon sonrasında, yorumlarınız olması durumunda isteklerinizi not edip revizyon sayısı kadar revizyon ve düzeltme imkanı sağlayacağız.

 

Çalışmanın Tamamlanması Nasıl sağlanır ?

 

Yapılan tüm işlem ve revizelerden sonra projeniz teslimat süresi içerisinde ya da son güne kadar finalize edilir ve ".wav" formatında istediğiniz kanal sayısı biçiminde mail adresinize yollanır. 

Ödemenin Tamamen Aktarılması Nasıl sağlanır ?

Projeniz ile ilgili talepleriniz yerine getirildikten sonra mail adresinize, flash data veya cloud data olarak iletilir ve ödemeniz tamamıyla sistemimize geçer. Sizdeki dosyaların kaybolması, silinmesi durumunda 6 ay içerisinde istediğiniz zaman projenizin kayıtlı materyalini tekrardan alabilirsiniz. 

Size özel açılan PTS takip sayfası teslimat sonrası 2 gün içinde kapatılır.

Ödeme Sistemi ve Proje Transferi Hakkında

Ödemeleriniz havale veya kredi kartı ile yapıldıktan sonra tarafımızdan onaylanacaktır.

Proje detaylarını tanıtan bilgiler için burakayazinfo@gmail.com ,aşağıdaki notları sırasıyla yazın:

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numarası:

Şehir:

Şarkı Türü:

Kanal Sayısı:

Kanal Formatı:

Referans Şarkısı: (Youtube, Spotify vb. link olabilir)

Talep edilen bitirme süresi:

Tüm bu işlemlerden sonra çalışmanız satın aldığınız hizmet ile uyumluysa PTS sistemi üzerinden size bir link oluşturulacak ve oradan revize ve dinleme işlemlerini birebir hızda yapabileceksiniz. 

Tüm bu işlemlerden sonra çalışmanız için sizinle iletişime geçilecektir ve talep ettiğiniz süreye kadar notlarınız dikkate alınarak çalışmanız teslim edilecektir.​

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Sipariş verilirken dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Satın aldığınız paketi en sorunsuz şekilde size ulaştırabilmemiz için dikkat etmeniz gereken konular şöyle sıralanıyor:

Mail adresi, telefon ve  isim-soyadınızın açık, eksiksiz ve yeterli olarak yazınız. Ürününüz bize ilettiğiniz mail adresine teslim edilecektir. Düzgün ve yeterli sağlanan bilgiler teslimatınızın hızını artıracaktır. Bilgilerinizi doğru ve geçerli olduğunu kontrol ediniz. Yanlış, eksik yazılmış bilgiler daha sonradan değiştirilmez. Lütfen kontrol ettikten sonra gönderiniz.​

Satın aldığım hizmeti iade edebilir miyim?​

 

Ödeme yapılıp hizmete yönelik ilk versiyon teslim alındıktan sonra ödeme iade teklifi kabul edilmemektedir. Ödemesini yaptığınız hizmet, alım yaptığınız sayfanın hizmetler bölümünde yer alan "Ödemeye dahil olan hizmetler" açıklaması ile uyuşmalıdır. Uyuşmazlık durumunda bilginizin olup olmadığı kontrol edilir, duruma göre ödemeniz alışveriş yaptığınız kredi kartınıza veya havale iban adresinize iade edilir.

Geri Ödeme Nasıl olur ? 

Satın almış olduğunuz hizmetin geri ödemesi teslimat süresini aştığı zaman otomatik olarak yapılır.

ödemeye dahil olan bölümler kısmındaki şartlardan biri veya birkaçı yazılı olarak sizden talep edilmiş ama final öncesinde yerine getirilmemiş ise ücret iade talebinizi bize iletebilirsiniz. Onaylandığında Teslimat süresi dışına çıkılırsa ödemenizi geri alırsınız.

İletişim Bilgileri:

İşletme Adı: Burak Ayaz
E-Posta: burakayazinfo@gmail.com
Telefon: +90 5366637302
Adres: Kocayol Caddesi
Ülke: Türkiye
Eyalet / Bölge: Kadıköy / Kozyatağı
Şehir: İstanbul
Zip/Posta Kodu: 34742

HAVALE ÖDEMESİ HAKKINDA

Ödemeleriniz banka para transferi Eft ve havale ile de yapılabilmektedir. Siparişiniz, ödemenizi yaptıktan sonra dekont'unuzu burakayazinfo@gmail.com adresine yolladığınızda kabul edilecektir.

Siparişinizin tutarını, alacağınız hizmet adedi kadar olan fiyatlandırma ile aşağıdaki iban adresine yollayın:

TR100010300000000035804011

Fiba Bank Burak Ayaz Beşiktaş Şubesi
​​

Açıklama Kısmına:

Mixing yapılacaksa: Mx (adedi)

Mastering yapılacaksa: Mstr (adedi)

Altyapı,Aranje ve Beat yapılacaksa: PB (adedi)

Çoklu alımlarda yan yana yazınız: Mx (adedi), Mstr (adedi),  PB (adedi)

Dekont belgesini, burakayazinfo@gmail.com adresine gönderip bizden onay aldığınızda satın aldığınız hizmetten faydalanabilirsiniz.

KREDİ KARTI ÖDEMESİ HAKKINDA

Tüm kredi kartı ödemeleriniz iyzico ile sağlanmaktadır. Alışverişiniz SSL güvenlik sertifikalı sistem ile koruma altındadır.

DİĞER KOŞULLAR

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Gizlilik Kuralları:

Bu sitenin tüm hakları, teknik detaylar, sesli-görsel içerikler Burak Ayaz adına korunmaktadır.

 

Şartlar ve Koşullar
bottom of page